Final de curs dels cursos regulars per a adults, joves, nenes i nens!

Un any més, tornem amb les mostres de final de curs dels cursos regulars per a adults, joves, nenes i nens! Aquestes mostres són una part fonamental de l’aprenentatge del nostre alumnat, ja que tindran l’experiència de sortir de les aules per actuar dalt d’un escenari.

Enguany hem tingut la oportunitat de presentar els treballs al Centre Cultural La Bòbila, a l’Hospitalet de Llobregat.

Les entrades es venen a través de la plataforma Entradium, i tenen un preu de 5€. Cada dia es faran dos torns, un a les 18h i l’altre a les 19.40h. Pareu atenció i comproveu quin és el dia i el torn al que heu d’assistir abans de comprar les entrades! Per fer-ho més fàcil, us detallem la informació de tots els grups. Trobareu el link per comprar les entrades a partir del 17 de maig.

 

7 de juny de 2021. Podeu comprar les entrades aquí!


Mostres del primer torn (18:00h)

  • TEATRE JOVE B
    “L’amor és…”
    Júlia Maestro López, Maria Quaresma Puig, Marc Serrano Casas, Frehiwot Puig Asso, Júlia Viñas, Janna Gómez Pie, Júlia Blasco Blescia, Iuri Ensesa Campillo, David Benito Vasconcelos, Sabine Rocheblave Solaun
    Professora: Maria Cuevas
  • TEATRE JOVE D
    “Escenes de crueltat”
    Ferran Villà Alsina, Mireia Pujol Danés, Ana Luna Hernandez, Oriol Rodriguez España, Leonora Thibault, Martina Altés Orpinell, Sofia Sitjes Meledina, Ulises Hispano López, Teo Martínez Vila, Daniela González García, Judith Cueto Siuraneta, Cèlia Garcia
    Professora: Maria Cuevas

Mostres del segon torn (19:40h)

  • TEATRE JOVE C
    “Quedem?”
    Noa González, Adrià Viñas, Lídia Jiménez, Elena Hernández, Eidin Ryder, Africa Latorre, Andreu de la Calle, Maria Espelleta
    Professor: Alejandro Saiz
  • AVANÇAT A
    “Entrant de teatre de l’absurd variat”
    Marc Amilibia Sison, Montse Font Periz, Emma Gonález Ruano, Matías Jansson, Jordi Llaneras Artigues, Caterina Serra Ginard, Guillem Vila Palau
    Professora: Blanca Solé

 

8 de juny de 2021. Podeu comprar les entrades aquí!


Mostres del primer torn (18:00h)

  • TEATRE NENES I NENS A
    “Investigadores del desconegut”
    Laia Cañamero Tatay, Marc Claret Darnell, Airí Cors Sancho, Barbara Liparteliani, Anaïs Macau Castellarnau, Bianca Saray Ortega Lucero, Eva Savage Lucas
    Professora: Alba Millaruelo
  • TEATRE NENES I NENS B
    “La infància: què ha passat amb nosaltres durant aquest últim any?”
    Jana Altés Orpinell, Martí Capdet Gasull, Elisenda Cuadrado Guasch, Martina Galindo Fernandez, Isona Gil Garcia, Guillem Gil Quintana, Romina Grebe Yañez, Cristina Guàrdia Vela, Maya Keukens Gómez, Dara Piccinali Labrid, Paula Rodríguez Obiols, Judit Riu Chamorro, Mariella Salazar Yañez
    Professora: Meritxell Santamaria

Mostres del segon torn (19:40h)

  • TEATRE JOVE A
    “Romeu i Julieta?”
    Jana Verdaguer Lluch, Alba Gibert Terrades, Luna Remacho Román, Alba Bodegom Lavandeira, Joana Lladó Domènech, Júlia Bertran Cànoves, Ona Soler Arretxe, Rita Aixalà Gonzalez, Judit Giménez Martí
    Professora: Maria Mandret Abelló
  • MIG C
    “Días estupendos”, d’Alfredo Sanzol i “Morir”, de Sergi Belbel
    Martí Adrogué Calveras, Eduard Alegre Carreres, Ester Basart Baulenas, Alba Botargues Julio, Marçal Díez Puig, Leonardo Gargiulo, Maria Ibern Bosch, Anna Maranges Martínez, Elisabet Molina Sagarra, Carolina Partarrieu, Clara Rodrigo de Benito, Tomàs Van Eeckhout, Jan Vilalta Lenz
    Professora: Blanca Solé

 

9 de juny de 2021. Podeu comprar les entrades aquí!


Mostres del primer torn (18:00h)

  • MIG A
    “Días estupendos”
    Paula Avellaneda, Clàudia Bargalló, Sergi Fabregat, Lorena Font Valls-Jove, Belen Gonzalez, Clara Lopez, Romà Muyor, Hel·leni Riba, Paula Tejada
    Professor: Marc Brualla
  • MIG B
    “Alguien te está engañando”
    Davide Amadio Steccanella, Irene Llull Gonzalez, Antonio Pérez Rodríguez, Inés Mayo Núñez, Marina Serra Lleonart, Aitor Martínez Bastidas, Ariadna Cornella Ruiz, Sara Morilla Carretero
    Professora: Alba Millaruelo

Mostres del segon torn (19:40h)

  • AVANÇAT B
    Amb cinc sentits
    Carolina Martos, Jordi Roig Ferré, Cristina Sobregrau Esteve, Mayra Sánchez Gallardo, Laura Verazzi
    Professor: Miquel Tamarit
  • MIG D
    Esos días maravillosos
    Elena Coll Corders, Josep Maria Elorza Ricart, Marina Fernández Placencia, Diego Fernández González, Mireia Galí Bertran, Olga Iglesias Molist, Jenny Mandret Abelló
    Professor: Miquel Tamarit

 

10 de juny de 2021. Podeu comprar les entrades aquí!


Mostres del primer torn (18:00h)

  • TEATRE MUSICAL NENES I NENS
    “50 milions de segons”
    Raquel Baulé Montsonís, Gala Baroja Romero, Rai Baroja Romero, Abril Bracons Cos, Martina Carrasco Balló, Laura Casas Mellado, Ania Castro Rubio, Satya Durante, Pol Franco Gordillo, Tim Lee Meini Souliol, Alea Montesinos Fortún, Greta Rovelli, Ariana Xicola Bechini
    Professores: Francesca Masclans i Blanca Solé
  • TEATRE MUSICAL JOVES
    “Mar i Cel”
    Norma Abella Blázquez, Samuel Baulé Montsonís, Jana Baqués Ortín, Iria Escribano Pou, Niraj Fontdeglòria Vinyes, Nina García Marín, Maxine Manzanares Agbewode, Júlia Montilla Domingo, Laura Montilla Domingo, Lídia Ruiz Peral, Sofia Sitjes Meledina, Irene Sitjà Joaniquet
    Professores: Francesca Masclans i Blanca Solé

Mostres del segon torn (19:40h)

  • TEATRE MUSICAL ADULTS
    “Nine”
    Lorena Martínez Liebanas, Laia Badia Tironi, Ona Palahí Barrufet, Montserrat Muñoz Mota, Rosa Via Vallduví
    Professora: Francesca Masclans