Mostres externes dels cursos regulars per a adults, joves, nenes i nens!

Un any més, tornem amb les mostres de final de curs dels cursos regulars per a adults, joves, nenes i nens! Aquestes mostres són una part fonamental de l’aprenentatge del nostre alumnat, ja que tindran l’experiència de sortir de les aules per actuar dalt d’un escenari.

Enguany hem tingut la oportunitat de presentar els treballs al Centre Cultural La Bòbila, a l’Hospitalet de Llobregat.

Les entrades es venen a través de la plataforma Entradium, i tenen un preu de 5€. Cada dia es faran dos torns. Pareu atenció i comproveu quin és el dia i el torn al que heu d’assistir abans de comprar les entrades! Per fer-ho més fàcil, us detallem la informació de tots els grups.

 

Dilluns 30 de maig (compreu les entrades aquí!)

Mostres del primer torn (18:00h)

Obertura de portes: 17:50h

  • Teatre Nenes i nens B
    “Com la vida mateixa”
    Alumnat: Sara Alejandre, Laia Badell, Guillem Blanco, Nicoletta Dell’oro, Martina Galindo, Aran Llimós, Júlia Noguera, Carla Sans, Berta Sunyer, Aloma Tarafa, Martina Tubert
    Professora: Meritxell Santamaria

Mostres del segon torn (18:55h)

Obertura de portes: 18:45h

  • Interpretació Mig A
    Escenes de “Pervertimento”, de José Sanchis Sinisterra
    Alumnat: Teresa Bellido, Joan Borràs, Mariona Cervero, Isaac Hidalgo, Cristian Rodríguez
    Professor: Meritxell Santamaria
  • Interpretació Mig E
    Professor: Josep Sàbat

Dimecres 1 de juny (compreu les entrades aquí!)

Mostres del primer torn (17:45h)

Obertura de portes: 17:35h

  • Teatre Nenes i nens A
    “L’antídot d’antídots”
    Alumnat: Olivia Amat, Samuil Bakhvalov, Lidia Busqueta, Aitor Casares, Aroa García, Anaïs Macau, Valentina Marín, Bianca Saray Ortega, Cristian Parent, Joan Soriano
    Professora: Alba Millaruelo
  • Teatre Jove A
    “Tots els infants del món creixen, excepte un”
    Alumnat: Bernat Rodriguez Comesias, Cristina Guàrdia Vela, Martí Capdet Gasull, Ona Soler Arretxe, Guillem Gil Quintana, Alba Bodegom Lavandeira, Laura Casas Mellado, Isona Gil Garcia, Joana Lladó Domènech, Paula Sánchez Camacho, Nora Borrell Martinez, Elba Ruiz València, Leo Sampol Mateos, Irene Gonzalez Doñate, Sara Castelló Borrell
    Professora: Maria Mandret

Mostres del segon torn (19:25h)

Obertura de portes: 19:15h

  • Interpretació Mig C
    “Escolta activa”
    Alumnat: Natàlia Montal Roses, Antonio Pérez Rodríguez, Jordi Rigola Freixas, Clara Sagalés Riba, Paula Crespillo Arriaza, Mireia Sensarrich Roset, Oscar Badia Camps, Maria Peidroz Gomis, Yuri Fernandez Martinez, Sonia Maneiro Losada, Lluís Pelegrí Calvet, Marc Martul Guitart, Elena Quintana Río
    Professor: Miquel Tamarit
  • Interpretació Mig D
    “Días estupendos”
    Alumnat: Laura Catalan García, Marta Calvo Soriano, Laura Roca Sisquella, Alba Díaz de Andrés, Elisabet Bescós Campos, Clara Blasco Copete, Carmelo Gustavo Carrillo Sánchez, Quique Sabanés Del Barco, Mariona Pons Arpa, Eva Llosa Orriols, Alba Balcells Elías, Maria José Orpi Fernandez
    Professor: Miquel Tamarit

Dijous 2 de juny (compreu les entrades aquí!)

Mostres del primer torn (18:05h)

Obertura de portes: 17:55h

  • Teatre Musical Nenes i nens
    “Matilda”
    Alumnat: Benjamin Mio Adamsson, Lev Bakhvalov, Eva Bakhvalova, Gala Baroja, Rai Baroja, Blanca Cabré, Natàlia Cainzos, Ania Castro, Pol Franco, Alea Montesinos, Lupe Newton, Ariana Pascual, Eva Wimmer, Romy Wimmer
    Professorat: Francesca Masclans i Maria Mandret
  • Teatre Musical Joves
    “West Side Story + Romeu i Julieta”
    Alumnat: Norma Abella, Emma Behrens, Martina Carrasco, Sabela Chavant, Íria Escribano, Alba Furriols, Nina Garcia, Africa Latorre, Júlia Montilla, Laura Montilla, Júlia Nogués, Olivia Pérez De Olaguer, Anna Quaresma, Clara Torrent, Martina Font
    Professorat: Francesca Masclans i Maria Mandret

Mostres del segon torn (19:45h)

Obertura de portes: 19:35h

  • Teatre Musical adults
    “T’odio, amor meu”
    Alumnat: Elisabet Branchat, Anna González, Laura Valverde, Ana Maestre, Alaia Moschini, Helios Muñoz, Marina Orbezo, Judit Piulats, Raquel Secall, Mònica Sirvent, Núria Via
    Professorat: Francesca Masclans

Divendres 3 de juny (compreu les entrades aquí!)

Mostres del primer torn (17:45h)

Obertura de portes: 17:35h

  • Teatre Jove B
    “La nit més especial”
    Alumnat: Lila Alsius, Júlia Bertran, Malena Costoya, Olivia Epiney, Gina Garreta, Aina Girón, Alba Jiménez, Martha Planells, Manuel Puntas, Nicolás Riveiro, Tobías Rosenfeldt, Alexandra Svinareva, Jana Verdaguer, Martí Viñas
    Professora: Maria Cuevas
  • Teatre Jove C
    “Crims (quasi)Perfectes”
    Alumnat: Itziar Arbe Ràfols, Júlia Blasco Blescia, Mariona Casas Niubó, Iuri Ensesa Campillo, Greta García Bayés, Janna Gómez Pie, Lídia Jímenez Aragonés, Julia Maestro López, Frehiwot Puig Asso, Maria Quaresma Puig, Sabine Rocheblave Solaun, Laia Saguer Cartes, Marc Serrano Casas, Otto, Verges Blanch, Júlia Viñas Salvà
    Professor: Alejandro Saiz

Mostres del segon torn (19:25h)

Obertura de portes: 19:15h

  • Teatre Jove D
    “La clau de l’èxit”
    Alumnat: Martina Ansaloni, Isaac Celis, Jana Coll, Martina Corella, Claudia Costa, Maria Espelleta, Noa González, Judit Hijazo, Lua Kamussengue, Miguel Otin, Jone Petreñas, Lucía Raya, Tiago Rodriguez, Eidin Ryder
    Professora: Maria Cuevas
  • Teatre Jove E
    “El somni d’una nit d’estiu, de William Shakespeare”
    Alumnat: Marta Bueno Grau, Lucía Collado Tomás, Judtih Cueto Siuraneta, Pol García Sabater, Andrea Gómez Mateos, Ulises Hispano López, Lucía López Pérez, Aran Massana Rovira, Bet Millera Aguilera, Renata Molina Buhigas, Marymar Ramón Marin, Helena Ricardo Masana, Ainoa Rovira Vega, Pol Sánchez Alaix, Alicia Carlota Álvarez-Stein
    Professor: Alejandro Saiz

Dilluns 20 de juny (compreu les entrades aquí!)

Mostres del primer torn (18:00h)

Obertura de portes: 17:50h

  • Interpretació Avançat B
    ” I què no és absurd?”
    Alumnat: Eduard Alegre Carreras, Davide Amadio Steccanella, Ester Basart Baulenas, Alba Botargues Julio, Marçal Diez Puig, Maria Ibern Bosch, Anna Maranges Martínez, Aitor Martínez Bastidas, Mar Mañez Arnau, Elisabet Molina Sagarra, Carolina Partarrieu Bravo, Tomás Van Eeckhout, Jan Vilalta Lenz
    Professora: Blanca Solé
  • Interpretació Avançat C
    “La cantant calba”, d’Eugène Ionesco
    Alumnat: Marina Calatayud Hernández, Elena Coll Corderas, Beatriz Cordero Crespo, Aïssatou Djob, Olga Iglesias Molist, Carla Lladó Tan, Jenny Mandret Abelló
    Professora: Blanca Solé

Mostres del segon torn (19:50h)

Obertura de portes: 19:40h

  • Taller de muntatge teatral
    “Yerma”, de Federico García Lorca
    Alumnat: Marc Amilibia Sison, Georgina Bachs Vilà, Elena Gisbert Benet, Emma Gónzalez Ruano, Jordi Nieva Fenoll, Mercè Pérez Salanova, David Suárez Rodríguez, Jan Vidal Riera, Guillem Vila Palau
    Acompanyament musical: Les Revetlleres, sota la direcció de Raquel Cruces
    Professora: Blanca Solé